Members

In Memoriam: March - April 2019

In Memoriam: March - April 2019

1- MEMBERS AT LARGE
ROBERT C BRUMMETT
RAYMOND W EVANS
RICHARD D GEORGE
WADIE M GIBBONS
ELLIOT JOHN SMITH

26- DETROIT, MI
EUGENE JONES JR
LE ROY MC KESSON

85- PITTSBURGH, PA
FREDERICK L BROCK
FRANK A CHICKIS JR
KANETTE E COLLIER
JOHN H CONLEY
WILSON GRIFFIN
LAVONNE J HILL
IMOGENE E JOHNSON
PAUL M KELLY
LARRY L KLOS
PAUL D LANG
THOMAS R LAURENT
HARRY R LEWIS
ARTHUR J MAGYAR
JOSEPH G MILLER
JOHN VINCENT MRAZIK
ROBERT T PARASIDER
WILLIAM E PAXTON
JAMES R SNYDER
RICHARD B WHITE
VINCENT M WILLIAMS

107- HAMILTON, ON
ROBERT KAVANAGH

113- TORONTO, ON
BERND C BANDALEWICZ
TREVOR BUCKNOR
HUGH JAMES COYLE
KENNETH G FOWLIE
ERIC E HARDY
ROBERT B G HUDSON
PETER LISIK
ANGELO LOFASO
PETER MARINANGELI
JOHN MOWRY
ERNEST K MOXAM
WILLIAM POWELL
JOHN M READING
JERZY SAJKOWICZ
JOHN YAKE

192- OAKLAND, CA
TOMMY F HUEY
NORMAN N KOPE
DEAN PETER LEKAS
NOLA ELOISE WEATHERS

241- CHICAGO, IL
CARBERT L BLAKENEY
VIVIAN L BOWIE
SHIRLEY F BRANSFORD
HAROLD R BROWDER
MELISSA L CARTER
JOSEPH J COOPER
CURTIS CUNNINGHAM
LAVERNE FREEMAN
CHRISTOPHER GILBERT
DAREUS M GREYER
SWEET-WILLIE HARPER
LEON A HENRY
MICHAEL HOLLINGSWORTH
PHILLIP J JERRY
MARK JORDAN
GEORGE J KADERABEK
RANDOLPH LEWIS
RICHARD LONG JR
ENIX H MASON SR
HUBERT C MCELROY
CAROLINE MCMULLAN
MELVIN M MILLER
DANIEL W MONTREL
FRANK L MOORE
WAYNE PIONKE
VERNON SIMS
HUEYLON STEWARD
DOLORES SULLIVAN
OTIS THOMPSON
JULIO C VELANDIA
DEVIRGIE WATT
ELIJAH WHOOPER
ROBERT G WILLIAM
EDDIE WILLIAMS

265- SAN JOSE, CA
LOUIE GONZALES
CESAR LOPEZ
JOANN B MC CORD
FRANCIS A NEVEN
ALVA B WATT

276- STOCKTON, CA
JACK D SWAIM
HUNG TRIEU

279- OTTAWA, ON
GUY A BOWIE

281- NEW HAVEN, CT
RALPH FISCO JR
MARCHELLE SINANIS

308- CHICAGO, IL
VERONICA D BAKER
JOYCE E BROWN
CELIA CARRASQUILLO
DARRELL L JARRETT
CARLATUS KIBBLE
THURMAN L KIRKLAND
RANDY L NUTALL
CAMELIA A PRICE
GERALD RHODES
MICHAEL ROLLINS
MICHAEL L SIANO

569- EDMONTON, AB
CLARENCE A BRECHT
THEODORE W DEGRAAFF
LYNN T TURNER

580- SYRACUSE, NY
AUDREY L YOUNG

583- CALGARY, AB
MICHAEL BOYCHUK
ARGAW DESTA

587- SEATTLE, WA
PAUL G DENINI RICHARD C HENSHAW SR

589- BOSTON, MA
STANLEY GEORGE CLARK
KENNETH E KEEFE
PASQUALE J MARTONE
FRANCIS L MC CARTHY
ROBERT E RABIDEAU
ARTHUR R SIGNORIELLO
ERNEST S TASHO

616- WINDSOR, ON
JOHN JAMES CLARK

618- PROVIDENCE, RI
ERNEST BRAZEAU
ROSEMARY TETREAULT

627- CINCINNATI, OH
DERRICK D HOUSLEY

628- COVINGTON, KY
DAVID COOKE

685- BRANTFORD, ON
WILLIAM R ROSS

689- WASHINGTON, DC
CLARENCE E COLLINS
JESSE L CRAWFORD
JEFFREY DUNBAR
TYRONE V FELICIANA
MICHAEL S GALLAGHER
CLARRETTA GIBSON
HOWARD LEONARD HAGER
JOSEPH C HARRIS
GEORGE E HENDERSON
JANNIE A HOLMES
WILLIE H HOUCHINS
ZENON S LANDICHO
THEODORE LANE
RICHARD A LAURY
THOMAS MOODY
SHIRLEY R RAMSEY
JAMES MARVIN ROACH
IYESHA M THOMAS
STEVEN C THOMPSON

694- SAN ANTONIO, TX
JESUS ALVAREZ

726- STATEN ISLAND, NY
ALFONSO CATALDI
CLARENCE B LOPEZ
JOHN P NORTON
FRANK PALAZZO
WAYNE PATTERSON
JOHN C PIERCE
HUGH SCULLIN

732- ATLANTA, GA
WILLIE B HARRIS JR
LEWIS HULL

757- PORTLAND, OR
JOEL H BEECHER
MICHAEL M VERNON

758- TACOMA, WA
DONALD E TAYLOR
JOSEPH H TEIBEL
RONALD N THORNTON

788- ST. LOUIS, MO
MICHAEL J MUELLER

819- NEWARK, NJ
DOUGLAS F HOWELL
JOHN LAUER
CHARLES VOELTZEL

820- UNION CITY, NJ
AUGUST ZENZIUS

822- PATERSON, NJ
NEELAM BAWA
CHARLES OLIVER

824- NEW BRUNSWICK, NJ
DENISE WHITE

825- ORADELL, NJ
NEVILLE YONGKOOM

847- ST. JOSEPH, MO
DIANE MARIE WISDOM

946- CORNWALL, ON
PAUL N DIONNE

956- ALLENTOWN, PA
MIGUEL VEGA

998- MILWAUKEE, WI
EMMETT ECHOLS
ROGER L MALCOLM

1091- AUSTIN, TX
SAMMY LANGFORD

1164- KNOXVILLE, TN
TED G JONES

1181- NEW YORK, NY
FRANK AMBROSIO
ROSALIE BASSETTI
EUGENE BUTLER
PETER CACCAMO
SALVATORE CHIANESE
LUC MAUZE

1189- GUELPH, ON
TOM RUSSELL

1235- NASHVILLE, TN
WILLIE GENE AUSTIN

1277- LOS ANGELES, CA
ABIDAN ACEVES
RUDOLPH S GUTIERREZ
TRUDY RAYE HUGHLEY
JERRY J NAKAUCHI
DOUGLAS R RUNYAN

1279- JOHNSTOWN, PA
THOMAS DEAN KEIM

1287- KANSAS CITY, MO
RAYFORD HARRIS JR
MARY L PERKINS

1300- BALTIMORE, MD
JULIUS MC LAURIN

1309- SAN DIEGO, CA
PATRICIA D BRIONES
HENRY LUJAN
OLAVO MICHEL
ROCH W RACINE

1321- ALBANY & TROY, NY
BRIAN P KENNEDY
WILLIAM J MAGEE JR

1336- BRIDGEPORT, CT
PAUL D CARAVETTA

1342- BUFFALO, NY
GERALD CORBETT
JOHN J HUGHES

1374- CALGARY, AB
CHARLES I DENSMORE
DAVID KENNETH WYLIE

1433- PHOENIX, AZ
DANA CALVIN
CORNELIA B RAYMOND
MARY TAVAKE

1447- LOUISVILLE, KY
ROGER D TAYLOR

1464- TAMPA, FL
VICTORIA H GALLON

1505- WINNIPEG, MB
GEORGE SYME CONSTABLE
ANNE M GOUGEON
PHILIP J LAURIN
RALPH H MOON
DANIEL J PERRIN
GEORGE WAKSHINSKI

1517- IDAHO FALLS, ID
BILL MUIR

1564- DETROIT, MI
EDWARD GEORGE DOWELL

1572- MISSISSAUGA, ON
PHILLIS M SPINNEY
GAIL STENNER
VICTOR J WOODWARD

1575- SAN RAFAEL, CA
DAVID W PATTON

1602- ST CATHARINES, ON
PAUL DAVIDSON

1700- CHICAGO, IL
ROBERT F GREEN
RICHARD D SIMPSON
DOMENIC D SIRIGNANO

1701- SARASOTA, FL
THOM HENRY MYKINS

1756- ARCADIA, CA
ANDRE HENSON